26 października, 2018

Nasz zespół

W naszym Gabinecie Rehabilitacji czeka na Państwa zespół profesjonalistów, którzy zapewnią miłą i fachową obsługę.  Nasi doświadczeni  i doskonale wykształceni  fizjoterapeuci z zaangażowaniem zadbają o jak najszybsze i najskuteczniejsze przywrócenie Państwu sprawności  oraz dobrego samopoczucia.


mgr Daniel Para –  Kierownik Gabinetu , Fizjoterapeuta


Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach – Wydział Fizjoterapii.  Pracę z pacjentami łączy ze stałym rozwojem naukowy poprzez uczestnictwo w wielu wykładach, kursach oraz szkoleniach. Z Gabinetem Rehabilitacji Tarland jest związany od początku jego powstania, gdzie każdego dnia służy pacjentom swoimi umiejętnościami. W kręgu jego zainteresowań zawodowych znajdują się zagadnienia związane z masażem leczniczym, terapią manualną kręgosłupa (głównie odcinek szyjny – bóle, zawroty głowy, nudności) i stawów obwodowych ( biodra, barki, nadgarstki, stawy palców ) wg. koncepcji B.Mulligana oraz terapia manualna tkanek miękkich, mięśni, powięzi,  wg. koncepcji E.Wilsona.

ZnanyLekarz.pl
mgr Gabriela Banaś –   Fizjoterapeutka


Absolwentka Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie – Wydział Nauk o Zdrowiu. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu fizykoterapii i masażu leczniczego oraz masażu bańką chińską i gorącymi kamieniami. Prowadzi gimnastykę korekcyjną dzieci i ćwiczenia ogólnousprawniające.


mgr Aneta Pyrcz –   Fizjoterapeutka


Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – Wydział Fizjoterapii. Poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach stale pogłębia swoje umiejętności.  Specjalizuje się w terapii manualnej metodą Ackermanna, pozwalającej na działanie w miejscu występowania zaburzenia, w sposób celowany. W kręgu jej zawodowych zainteresowań znajduje się także masaż leczniczy, drenaż limfatyczny oraz kinezjotaping.